نظر بده! جایزه بگیر! مگه میشه؟ بله چون #نظرم_مهمه

اگر هم اکنون دارید این صفحه را مطالعه می کنید پس حتما جزو مشتریان دیجی ‌همکار هستید. اگر به تازگی از سایت فروشگاهی ما خریدی انجام داده اید، پس به صفحه کالاهایی که خریده اید بروید و در قسمت نظرات با هشتگ #نظرم_مهمه تجربه خودتان را از خرید از دیجی همکار و محصول بدست رسیده بنویسید در این چالش بدون قرعه کشی حساب کاربری تان شارژ می شود تا خاطره ای خوبی از خریدتان به یادگار بماند.

نظرم_مهمه
نظرم_مهمه

شاید بپرسید چرا باید یک فروشگاه اینترنتی چنین کاری را بکند؟ خب باید بگوییم که وقتی شما محصولی را از ما خریداری کرده اید و دارید از آن استفاده می کنید قطعا می توانید در رابطه با آن اظهار نظر کنید و از کیفیت و کاراییش گفته و تجربه کاربری خودتان را با دیگر مشتریان ما به اشتراک بگذارید و آنها را در انتخاب هرچه بهتر محصول مورد نیازشان راهنمایی کنید. چرا که شما به خوبی پس از مدت ها استفاده، محصول را شناخته اید و از زیر و بم آن باخبرید و نقد شما کاملا قابل اعتماد و استناد خواهد بود.

حالا از شما می خواهیم برای تمام کالاهایی که از دیجی همکار خریده‌اید، نقد و بررسی بنویسید. با انجام این کار در چالش «نظرم مهمه» شرکت می کنید. حساب کاربری هر نظر به شرط خرید آن محصول از دیجی همکار، بسته به مبلغ آن کالا (اگر کالای شما زیر ۱۰۰ هزار تومان باشد ۱۰ هزار تومان و اگر کالای شما زیر ۱ میلیون تومان باشد ۲۰ هزار تومان و اگر بالای ۱ میلیون تومان باشد ۳۰ هزار تومان) بدون قید قرعه کشی، شارژ خواهد شد.

شرایط نگارش نقد و بررسی

  • تعداد کلمات نقد و بررسی باید دست‌کم ۱۰۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی باید دارای عنوان متناسب با متن باشد.
  • نقد و بررسی باید دارای نقاط قوت و نقاط ضعف باشد.
  • نقد و بررسی باید بیانگر تجربه‌ی کاربری شخصی شما با آن محصول باشد.

قوانین شرکت در این چالش

  • نقد و بررسی شما در صورتی شارژ خواهد شد که کالایی را که برای آن نقد و بررسی می‌نویسید، از دیجی‌همکار خریده باشید.
  • باید تمام شرایط مندرج در شرایط و قوانین ارسال نظر را رعایت کرده باشید.
  • حتما باید در انتهای نقد و بررسی خود از هشتگ #نظرم_مهمه استفاده کرده باشید.

روند شارژ حساب

اگر خریدار یک یا چند قلم از محصولات سایت دیجی همکار بوده و هستید یا قصد خرید کالایی از این رسته را دارید، ۱۵ روز فرصت دارید تا به صفحه‌ی آن کالا بروید و در بخش «نظرات کاربران»، نقد و بررسی بنویسید و از شارژ حساب خود بهرمند شوید. استفاده از هشتگ #نظرم_مهمه را در انتهای متن نقد و بررسی فراموش نکنید.

نظر یکی از مشتریان خوبمون (بعنوان نمونه)

نظر_مهمه-پویا
نظر_مهمه-پویا