XVR-H.265-داهوا
معرفی دستگاه های XVR H.265 داهوا

معرفی دستگاه های XVR H.265 داهوا دوربین مداربسته

داهوا از دستگاه های XVR H.265 خود رونمایی نمود. داهوا تکنولوژی به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل در صنعت نظارت ویدیویی، رسما از محصولات سریH.265 XVR  خود رونمایی نمود. داهوا پس از ارتقاء فرمت کدک خود از H.264 به H.265 و سپس H.265+، دستگاه هایH.265 XVR  را به عنوان یک روش ذخیره سازی با هزینه کمتر و با ذخیره سازی فشرده تر، سازگاری قوی تر و هوشمندانه تر، و امکان ذخیره سازی بیشتری معرفی نمود. در ادامه با دیجی همکار برای معرفی دستگاه های XVR H.265 داهوا همراه باشید.

دستگاه های XVR H.265
دستگاه های XVR H.265

کیفیتی یکسان، ذخیره سازی بیشتر توسط فشرده سازی  H.265

با استفاده از فناوری فشرده سازی فوق العاده H.265+ / H.265 موجود در محصولات HDCVI، سری محصولاتDahua  گزینه های جدیدی برای صنعت نظارت تصویری ارائه می دهد .H.265+  به عنوان یک کدک پیشرفته تر، می تواند تا ۹۰ درصد از پهنای باند و ذخیره سازی را کاهش دهد در حالی که کیفیت تصویر را حفظ می کند و به همین دلیل نیاز به فضای کمتر و در نتیجه هارد کمتر می باشد.

اتصالی یکپارچه با سازگاری قوی

سازگاری گسترده H.265 XVR یک ارتباط یکپارچه و بی نظیر با دوربین های مداربسته متعدد و تمامی سیستم عامل ها یا دستگاه های مبتنی بر کدگذاری H.265 را تضمین می کند. با وجود یک پردازنده قویتر، دستگاه های H.265 XVR داهوا قابلیت پشتیبانی از ۴ کانال نظارت تصویری هوشمند و حداکثر کانال N + N با دسترسی IPC  (هر کانال قادر به دریافت ویدیو با کیفیتی تا ۸MP)، انعطاف پذیری بیشتری را به ارمغان خواهد آورد. برای سیستم های نظارت تصویری موجود، H.265 XVR همچنین می تواند به عنوان یک جایگزینی برای ارتقاء دستگاه ها برای ذخیره سازی بیشتر باشد. همچنین، با تبدیل صدا به سیگنال دیجیتال، تمام سری محصولات از صدای پخش شده را بدون افت کیفیت و همچنین به طور چشمگیری با بهبود کیفیت صدا روبرو خواهند بود.

معرفی دستگاه های XVR H.265 داهوا
معرفی دستگاه های XVR H.265 داهوا

دستگاه هوشمند XVR 4.0

دستگاه های سری H.265 XVR یک تجربه کاربر پسند با رابط کاربری جدید GUI XVR4.0 که دارای فضایی هوشمند و ماژول های کاربردی ساده می باشد. همچنین با پشتیبانی از سیستم IoT، محصول H.265 XVR امکان نظارت چند بعدی را با اتصال به سنسورهای گوناگون برای جمع آوری اطلاعات مانند درجه حرارت و رطوبت فراهم می کند که در صورت لزوم می تواند زنگ هشدار را فعال نماید.

در هنگام قطعی برق با باتری داخلی کار کنید

علاوه بر این، باتری داخلی ساخته شده در مدل Dahua XVR E می تواند خود دستگاه XVR وهمچنین دوربین ها را تا ۱ ساعت تغذیه نماید.

(دیجی همکار بزرگترین و معتبرترین فروشگاه دوربین مداربسته در ایران). لطفا با ثبت نظرات خود، ما را در جهت ارتقای کیفیت کالاها، خدمات و مقالات یاری فرمایید.