تسلا
نهایت کیفیت و کارایی در سری تسلا Tesla داهوا

نهایت کیفیت و کارایی در سری تسلا Tesla داهوا

نسل جدید دستگاه های داهوا، کار را آنقدر برای شما ساده می کند، که هنگام اتمام پروژه، احساس می کنید چیزی را از قلم انداخته اید. اما حقیقت این است که کار به راحتی و سادگی هرچه تمام تر به پایان رسیده است. البته به زودی به نصب سریع و آسان عادت خواهید کرد، زیرا شما از این به بعد فقط با داهوا کار می کنید. در ادامه با دیجی همکار بزرگترین و معتبرترین فروشگاه آنلاین دوربین مداربسته در ایران با برخی از خصوصیات جذاب سری جدید دستگاه های ۴KL تسلا داهوا آشنا می شوید.

سری جدید دستگاه های HDCVI XVR5000 4M/4KL داهوا مجهز به تراشه جدید Tesla دارای امکانات شگفت انگیز

تراشه A/D  داهوا به نام Tesla که به تازگی تولید شده، دارای کیفیت بهتر، سازگاری کامل و قابلیت پشتیبانی از ورودی سیگنال تصویر با رزولوشن بالاتر می باشد. این موضوع یک پیشرفت شگرف در امر انتقال صدا، هشدار و داده در بستر کواکسیال تلقی می شود که هم اکنون در سری دستگاه های XVR5000-4M/4KL  در دسترس است.

چیپست-تسلا
چیپست-تسلا

ورودی ۴M/4KL

دستگاه های سری XVR5000-4M/4KL که به فناوری Tesla مجهز شده اند، دسترسی به پخش زنده، بازپخش، رمزنگاری، کنترل کواکسیال و ارتقاء نرم افزار، دوربین های ۴M/4KL و دوربین های Fisheye را در بستر کابل کواکسیال پشتیبانی می کنند. همچنین دوربین های Fisheye مجهز به De-warp از طریق وب و نرم افزار Smart PSS قابل دسترس هستند.

ورودی-تسلا
ورودی-تسلا

دستگاه ۵ کاره Penta-brid

در راستای ساده سازی کار با دستگاه، سری XVR50004M/4KL  قابلیت پشتیبانی از ۵ نوع دوربین HDCVI، HDTVI، AHD ، CVBS  و در نهایت IP را دارند.

دستگاه-5-کاره-تسلا
دستگاه-۵-کاره-تسلا

صدا بر روی کابل کواکسیال

پشتیبانی از دوربین با میکروفن داخلی و انتقال آن از طریق کابل کواکسیال در دستگاه های سری XVR5000-4M/4KL

صدا-بر-روی-کابل-کواکسیال-تسلا
صدا-بر-روی-کابل-کواکسیال-تسلا

رزولوشن تصویر ۴K

دستگاه های XVR از حداکثر توان HDMI استفاده می کنند و با نمایش رزولوشن ۴K دوربین های  HDCVI، نیازهای جدید دنیای پیشرفته نظارت را تامین کرده و تجربه تصویری جدیدی را به شما ارائه می دهند.

رزولوشن-تصویر
رزولوشن-تصویر

دوربین PIR

حسگرهای PIR ، دقت و عملکرد دوربین در تشخیص حرکت را بهبود بخشیده اند، این حسگرها نقش مهمی در حذف هشدارهای غیر واقعی ایفا می کنند. هشدارهایی که به دلیل حرکات غیر تهدید آمیز ایجاد می شود، مانند حرکت برگها در باد و پرواز حشرات و….

دوربین PIR
دوربین PIR

سنسور PIR از دمای بدن انسان که اشعه مادون قرمز منتشر می کند، استفاده می کند و می تواند به راحتی او را تشخیص دهد. این سنسور قادر به تشخیص جسم حرکت کننده ای مانند خودرو یا حیوانات خانگی که انسان نیستند ، نیست.

فشرده سازی صدا با استاندارد AAC

فشرده-سازی-صدا-با-استاندارد-AAC
فشرده-سازی-صدا-با-استاندارد-AAC

کلید سخت افزاری برای بازگشت به تنظیمات کارخانه

کلید-سخت-افزاری-دیفالت
کلید-سخت-افزاری-دیفالت

روش ریست سخت افزاری

·         کلید ریست را نگهدارید.

·         در حالی که کلید را نگه داشته اید، دستگاه را روشن کنید.

·         کلید را حدود ۵ ثانیه نگهدارید.

·         دستگاه به طور خودکار خاموش/روشن شده و به تنظیمات پیش فرض باز می گردد.

* اطلاعات داخل هارد پاک نخواهد شد.

(دیجی همکار بزرگترین و معتبرترین فروشگاه دوربین مداربسته در ایران). لطفا با ثبت نظرات خود، ما را در جهت ارتقای کیفیت کالاها، خدمات و مقالات یاری فرمایید.