QNAP
QNAP از دوربین های تشخیص سن و جنسیت خود پرده برداری کرد

QNAP از دوربین های تشخیص سن و جنسیت خود پرده برداری کرد

در ادامه اطلاع رسانی فناوری های جدید در ارتباط با دوربین های مدار بسته امروز تکنولوژی دوربین های تشخیص سن و جنس را بررسی می کنیم. در ادامه با دیجی همکار همراه شوید تا از جدیدترین دوربین های تشخیص سن و جنسیت اطلاعات خوبی به دست آورید.

 

کیونپ (QNAP)

(QNAP (Quality Network Appliance Provider : در واقع همانطور که از نام محصول پیداست این شرکت مشخصا ( ارائه دهنده ابزارها و دستگاه های با کیفیت شبکه ) می باشد. این کمپانی فعالیت رسمی خود را از سال 2004 آغاز نمود و توانست با تولید و ارائه محصولات با کیفیت اکنون جزو برترین تولید کنندگان محصولات شبکه در بین رقبای خود باشد. به طور کلی اهم فعالیت و تولیدات شرکت QNAP به شرح ذیل است:

– دستگاه های ذخیره سازی تحت شبکه         NAS) Network Attached Storage)

– دستگاه های ضبط ویدیو در شبکه                  NVR) Network Video Recorder)        

از ویژگی های دستگاه های QNAP می توان به کاربری بسیار آسان، توانایی و عملکرد بالا، امکان افزایش ذخیره سازی در مقیاس بسیار بالا و آسان، قدرت، دوام و کیفیت بالا نام برد.

کمپانی QNAP برنامه خاصی طراحی کرده که امکان تشخیص سن و جنسیت را به دوربین های مداربسته می دهد. دوربین های تشخیص سن و جنسیت انقلابی در سیستم های امنیتی به وجود آورده است.

QNAP prodact
QNAP prodact

بررسی دوربین های تشخیص سن

در همین مطلب گفته شد که اخیرا کمپانی QNAP برنامه خاصی طراحی کرده که امکان تشخیص سن و جنسیت را به دوربین های مداربسته می دهد این قابلیت در شناسایی افراد بسیار تاثیرگذار است.

با استفاده از این برنامه مغازه داران و خرده فروشی ها می توانند غیر از دریافت و ضبط تصاویر دوربین های مداربسته، تبلیغات هدفمند بر اساس سن و جنس مراجعین خود داشته باشند.

طی 3 روز برگزاری نمایشگاه سکیوتک، مراجعین استقبال زیادی از این نوآوری بعمل آوردند.

 

(دیجی همکار بزرگترین و معتبرترین فروشگاه دوربین مداربسته در ایران). لطفا با ثبت نظرات خود، ما را در جهت ارتقای کیفیت کالاها، خدمات و مقالات یاری فرمایید.