بهترین دوربین موبایل 2018
۱۰ گوشی با بهترین دوربین موبایل ۲۰۱۸ ( بخش اول)

برای بسیاری از افراد، داشتن دوربین قدرتمند که توانایی گرفتن تصاویر با کیفیت را داشته باشد اصلی ترین ویژگی در هنگام خرید موبایل است. فراگیر شدن شبکه های اجتماعی و تب سلفی گرفتن در بین کاربران اینترنتی موجب شده تا گوشی هایی با بهترین دوربینهای موبایل طرفداران بیشتری داشته باشند. وجود دوربین قدرتمند قیمت گوشی موبایل را افزایش می دهد ولی این نکته برای علاقه مندان به عکاسی چندان اهمیتی ندارد. در ادامه ۱۰ گوشی با بهترین دوربین های موبایل ۲۰۱۸ ( بخش اول) را معرفی می کنیم.

۱-بهترین دوربین موبایل : آیفون XS Max

این گوشی قدرتمند دارای دوربین دوگانه و اصلی است. دوربین اصلی از ۲ لنز ۱۲ مگاپیکسلی برخوردار است که قابلیت فوکوس خودکار مرحله ای و تثبیت اپتیکال تصاویر را پشتیبانی می کند.

آیفون ایکس مکس

برای سلفی گرفتن با آیفون XS Max دوربین ۷ مگاپیکسلی سلفی استفاده می شود.

۲-بهترین دوربین موبایل: آیفون XS

آیفون XS اپل هم از دو لنز ۱۲ مگاپیکسلی تشکیل شده و همچون آیفون XS Max دارای زوم اپتیکال و فوکوس مرحله ای است. دوربین سلفی آیفون XS 7 مگاپیکسلی است و از این نظر تفاوت چندانی با گوشی قبلی در این لیست ندارد.

گوشی اپل ایکس اس

تفاوت اصلی در صفحه نمایش کوچکتر آیفون XS با اندازه ۵٫۸ اینچی است.

۳-بهترین دوربین موبایل: گلکسی نوت ۹

فبلت گلکسی نوت ۹ دارای دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی است که قدر به ثبت تصاویر بسیار با کیفیتی است. پشتیبانی سخت افزاری ار زوم اپتیکال تصویر (OIS) و فوکوس خودکار مرحله‌ای (PDAF) در این گوشی از دیگر مزایای ان است.

گوشی موبایل نوت 9

اگر علاقه به سلفی گرفتن در هر موقعیتی دارید گلکسی نوت ۹ قابلیت های خوبی را با دو لنز ۱۲ مگاپیکسلی در دوربین اصلی ارائه می دهد.

۴-بهترین دوربین موبایل: گلکسی S9 پلاس

گلکسی S9 پلاس از بهترین گوشی های موجود در بازار است که توانسته توجه علاقه مندان به عکاسی را جلب کند. صفحه نمایش ۶٫۲ اینچی با کیفیت به همراه دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی گلکسی S9 پلاس را نمی توان نادیده گرفت.

گوشی سامسونگ اس 9 پلاس

پشتیبانی از (OIS) و (PDAF) به همراه زوم اپتیکال در این دوربین بی نظیر است.

۵-بهترین دوربین موبایل: گلکسی S9

سامسونگ گلکسی S9 بر خلاف دیگر گوشی های معرفی شده در این لیست تنها دارای دوربین اصلی تک لنزی است و از یک لنز ۱۲ مگاپیکسلی قدرتمند بهره می برد ولی کیفیت ضبط تصاویر با گلکسی S9 دست کمی از دیگر گوشی های این لیست ندارد.

گوشی سامسونگ اس 9

قابلیت تثبیت اپتیکال و فوکوس خودکار مرحله ای از مزایای این دوربین قدرتمند است که در دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی قابل استفاده است.

مطلب ۱۰ گوشی با بهترین دوربینهای موبایل ۲۰۱۸ ( بخش اول) را در ادامه بخش دوم می توانید مشاهده فرمایید.