مداربسته huawei
ورود هواوی به بازار دوربین مداربسته و سیستم های نظارت تصویری

ورود هواوی به بازار دوربین مداربسته و سیستم های نظارت تصویری

هواوی بزرگ‌ترین تولیدکننده تجهیزات مخابراتی در جهان، با معرفی سری دوربین های تحت شبکه Matrix Intelligence رسما وارد بازار دوربین مداربسته و سیستم‌های نظارت تصویری شد.

هم‌اکنون چین به عنوان قطب تولید، بازار دوربین مداربسته دنیا شناخته می شود. کمپانی‌هایی نظیر هایک‌ویژن، داهوا، دالی، یونی‌ویو، آیکیوویژن، تی‌وی‌تی، سانل، لاویژن، جنروی، لانگسه، کان‌اسکای بازار دوربین مداربسته جهان را در دست دارند.

هایک‌ویژن و داهوا بترتیب رتبه اول و دوم دنیا را در زمینه تولید و فروش دوربین مداربسته در اختیار دارند، دور از ذهن نیست که این دو شرکت از ورود رقیب بزرگی بنام هواوی به بازار دوربین مداربسته خشنود نباشند.

هواوی در سری Matrix Intelligence تمرکز خود را بر روی تجربه کاربری و آنالیز هوشمند تصاویر گذاشته و آن را مقدمه‌ای برای ورود به بازاری بزرگ‌تر بنام «شهر هوشمند» قلمداد می‌کند. در واقع هواوی هدفی آینده‌نگرانه داشته و خود را برای گرفتن سهمی بزرگ از بازار شهرهای هوشمند در آینده‌ای نزدیک آماده می‌کند.

huawei Matrix Intelligence
huawei Matrix Intelligence

دوربین‌های تحت‌شبکه H.265 هواوی به محض معرفی، جایزه معتبر IF Design Awards 2016 را کسب کرده‌اند و با قیمتی رقابتی عرصه را برای رقبا در سراسر جهان دشوار کرده اند. ورود هواوی به بازار دوربین مداربسته و تولید سیستم های حفاظتی نویدی است برای علاقه مندان و کاربران سیستم های امنیتی در جهان.

 

پردازنده و سنسور

پردازنده تولیدی هواوی بنام های‌سیلیکون (HIsilicon) هم‌اکنون در دل بسیاری از دوربین‌ها و دستگاه‌های ضبط تصویر میان‌رده و حتی بالارده جاخوش کرده، همین امر نشانگر دست باز هواوی برای ارائه محصولاتی رقابتی و در عین حال، باکیفیت است.

محصولات سری Matrix Intelligence به سنسورهای 2, 3 و 5 مگاپیکسل و قابلیت‌هایی از جمله WDR, فشرده‌ساز ویدئویی H265, آنالیز هوشمند تصویر و فضای ذخیره‌سازی ابری مجهز شده‌اند.

دوربین‌های تحت‌شبکه هواوی در نمایشگاه IFSEC 2016 که چندی است از تولیدشان می گذرد توانسته اند در بازار دوربین مداربسته و سیستم های حفاظتی با سایر برندها رقابت کنند.

 

(دیجی همکار معتبرترین فروشگاه دوربین مداربسته در ایران) لطفا با ثبت نظرات خود، ما را در جهت ارتقای کیفیت کالاها، خدمات و مقالات یاری فرمایید.